Podłoga w wersji EXCLUSIVEEgzotyczne, fascynujące i oryginalne. Podłogi EXCLUSIVE design, wykonane z drzewa bambusowego, zachwycają swoją kolorystyką, delikatnie połyskującą powierzchnią oraz niespotykanym w tradycyjnych podłogach – dekorem.

Bambus od tysięcy lat jest elementem kultury Wschodniej Azji, obecnie dzięki swoim właściwościom zyskuje coraz większą popularność również w Europie.

Specjalna technologia produkcji oraz budowa wertykalna prasowana sprawia, że deski podłogowe są materiałem najwyższej jakości, odporne na złamanie i niezwykle twarde (podłoga EXCLUSIVE design jest 100 % twardsza od podłogi dębowej). Podłoga nie ma charakterystycznych dla zwykłych podłóg bambusowych śladów po rocznych przyrostach. Unikalną zaletą jest grubość 10mm, co w połączeniu ze sposobem montażu na Click (licencja Unilin) daje możliwość samodzielnego i łatwego montażu podłogi w systemie pływającym. Deski lakierowane są elastycznym i odpornym na ścieranie, niemieckim lakierem akrylowym marki Klumpp i utwardzanym promieniami UV, charakteryzują się wysoką odpornością na działanie promieni słonecznych. Podłoga EXCLUSIVE design to produkt ekologiczny, przyjazny środowisku i człowiekowi. Bambus jest gatunkiem trawy, którego ogromnym atutem jest bardzo szybko rosnąca, nawet do 50 cm na dobę i ulegająca drewnieniu łodyga. Nasza podłoga podlega surowym normom posiada certyfikat FSC, co oznacza przestrzeganie zasad ekologii w procesach produkcji leśnej. Podłogę polecamy osobom ceniącym nowoczesny styl życia, eleganckie i oryginalne produkty.