Początek działalności firmy MIDAS to rok 1992. Od zawsze, także dziś założeniem zarządu firmy było i jest stawianie na ludzi, zaufanie oraz współpracę w dążeniu do wspólnego celu – wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Już w 1994 roku zaproponowano własne produkty – były to profile aluminiowe.
Innowacyjne pomysły ludzi tworzących firmę MIDAS, doprowadziły do jej szybkiego i dynamicznego rozwoju. MIDAS stworzył ASPRO-SYSTEM z profesjonalną ofertą dla urzędów, biur i instytucji publicznych, proponując aluminiowe tabliczki informacji wizualnej.

W nowe milenium firma MIDAS wkroczyła już jako znany w kraju i za granicą producent profili aluminiowych, listew cokołowych oraz systemem informacji wizualnej. Kolejnym nowatorskim pomysłem firmy MIDAS była i jest kolekcja ZIC-ZAC. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku został wprowadzony profil ścienny do ceramiki – MORINO.

Midas zainspirowana kulturą i pięknem dalekiego wchodu, stworzyła kolekcję EXCLUSIVE∗DESIGN by FORMOSA składającą się z naturalnych podłóg.
Horyzonty dekoratorów wnętrz poszerzyły także mozaiki szklane i kamienne będące kontynuacją EXCLUSIVE∗DESIGN by FORMOSA. Następnie Midas wprowadził system szklanych płytek Componer oraz tafle szklane Formosa 3D.

Historię firmy MIDAS tworzą ludzie z pasją i wizją, wrażliwi na piękno i potrzeby konsumentów. Midas nieustannie wytycza, kreuje aktualne i przyszłe trendy modowe dając satysfakcję i zadowolenie użytkownikom i inwestorom w obiektach, w których mieszkają lub pracuję.