Midas.pl

Kreujemy, odkrywamy i zaspokajamy potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Dostarczamy wymiernych korzyści w postaci nowoczesnych rozwiązań, stale dążąc do pozycji kompleksowego dostawcy produktów.

Strategia błękitnego Oceanu

Czym jest strategia błękitnego oceanu, i jak to się stało, że stosowaliśmy ją w rozwoju naszej działalności zanim oficjalnie powstała?

Przeczytaj przygotowany artykuł oraz bibliografię i …

Poznaj naszą ofertę:

Rozwiązania dla identyfikacji wizualnej obiektów

Signage to gama rozwiązań, zaprojektowana na potrzeby tworzenia systemów identyfikacji wizualnej obiektów.

Wśród kolekcji, między innymi „Glass New Format” – do tworzenia wielkopowierzchniowych szklanych układów informacyjnych.

Rozwiązania dla wykończeń wnętrz profesjonalnego użytku

Profile wykonane ze stali nierdzewnej kwasoodpornej SS304 o bardzo niskim współczynniku korozyjności.

Dzięki swoim właściwościom mogą być użyte w przemyśle gastronomicznym, obiektach HoReCa, szpitalach, a także w inżynierii budowlanej i innych obiektach profesjonalnego użytku.

Art Fusing Glass jest jak układanie własnych puzzli z małych kawałków kolorowego szkła, z których tworzymy wzory na gładkich taflach szkła.

Rzemieślnicza praca zachwyci nie tylko laików, ale i profesjonalistów.

GEOMETRICO – wprost ze swojej macierzystej kolekcji FUSING GLASS w formie inspiracji dedykowanej dla obiektów sportowych, rekreacyjnych i spa.

Rozwiązania dla estetycznego i nowoczesnego wykończania wnętrz

FLI to kompleksowa kolekcja aluminiowych profili wykończeniowych w najbardziej pożądanych wariantach kolorów powierzchni i zaawansowanych technicznie, innowacyjnych kształtach profili.