Zapoznaj się z naszymi produktami

Listwy i Profile Wykończeniowe

Listwy i profile dla estetycznego wykończenia wnętrz

Szeroki przekrój profili podłogowych w postaci listew przypodłogowych, progowych, kątowników i rurek schodowych oraz profili specjalistycznych.

Wyróżnia nas pionierstwo

Pierwsze na rynku innowacyjne profile do gięcia w łuk, na samoprzylepny klej „wiecznie żywy”, lub z kołkiem szybkiego sposobu montażu.

Zobacz produkty

Biżuteria dla wnętrz

Mozaiki ze szkła i marmuru.

EXCLUSIVE DESIGN to marka stworzona z myślą o kreowaniu oryginalnych produktów do dekoracji i aranżacji wnętrz. To połączenie klasycznej elegancji z nowoczesnym i kreatywnym design’em.

ZOBACZ PRODUKTY

Architektura Przestrzeni Obiektowej

Systemy Informacji Wizualnej dla Inwestycji

Szeroki gama produktów, dla właściwego, czytelnego oznakowania każdego wnętrza inwestycji. Tablice informacyjne, tabliczki przydrzwiowe, systemy informacji kierunkowej, w tym zewnętrzne – parkingowe.

Nowoczesne lub tradycyjne linie zapewniają 3 serie produktów: GLASS, RHYTHM i CIRCLE

ZOBACZ PRODUKTY

Drewniane Ogrody 

Aranżacje dla Twojego Ogrodu

Podesty tarasowe, wodoodporne lampy ogrodowe, drewnopodobne donice, to asortyment oferowany przed ogrodowe marki Midas. To aranżacje dla Twojego Domu i Ogrodu, oazy spokoju w aranżacji ogrodowej.

ZOBACZ PRODUKTY

Poznaj nas. Jesteśmy MIDAS.

Produkcja, Biuro i Zarząd w jednej lokalizacji. To dzięki temu, działania firmy są dynamiczne, natychmiastowe i sprawne.

POZNAJ NAS BLIŻEJ

NOWOCZESNOŚĆ – INNOWACYJNOŚĆ – KAPITAŁ LUDZKI – PRZYSZŁOŚĆ

My nie idziemy drogą, My ją wytyczamy

Powstaliśmy jako mały rodzinny biznes, by na przestrzeni lat, rozwijając się i inwestując w nowe produkty i technologie, stać się silną, prężnie działającą i odnoszącą sukcesy firmą na rynku polskim i zagranicznym.

Od początku na jej czele stoi Marek Wesołowski. Jest przedsiębiorcą o pasjonującej i wizjonerskiej naturze, osobą serdeczną i pogodną. Pomysłowość, innowacyjne projekty oraz ogromne zaangażowanie w działalność firmy, sprawiają, że jest niepodważalnym autorytetem dla pracowników firmy oraz dla całej branży.

Czytaj dalej