Firma Midas

Firma MIDAS to 25 letnie doświadczenie w prowadzeniu nowoczesnego przedsiębiorstwa. Od samego początku MIDAS rozwija się z własnych źródeł finansowych. Skupiając się na materii wykańczania i dekorowania, firma kreuje nowoczesność, wprowadza innowacje i ponad wszystko stawia na kapitał ludzki.

Nasza historia i zdobyta wiedza pozwoliła mam osiągnąć dzisiejszą pozycję. Kiedyś mała nieznana manufaktura – dziś duże, rozpoznawalne przedsiębiorstwo z ogromnym potencjałem. Nasze marki i kolekcje wzbogaciły rynek dekorowania i wprowadziły standard który jest kojarzony jedynie z firmą MIDAS.

Midas to ludzie

Firma MIDAS to przede wszystkim ludzie i oparte na zaufaniu powierzone im funkcje oraz zadania.

Docenianie przez zarząd MIDAS oraz wspieranie kreatywnych pomysłów to inwestycja w kapitał ludzki który każdego roku przynosi dumę firmie MIDAS, zwiększa zakres działania i przełamuje bariery. Wzajemny szacunek do siebie wewnętrznych struktur MIDAS, koleżanek, kolegów na różnych szczeblach ich stanowisk ma także charakter wyjściowy: tym co pielęgnujemy wewnętrznie dzielimy się z naszymi klientami i partnerami handlowymi.

Zależy nam na przyszłości dlatego inwestujemy w ludzi, ich pomysły, wizjonerstwo i kreatywność. Taka inwestycja nie ma swojego odnośnika na giełdzie ani swojego kursu gdzie się traci lub zyskuje, tutaj parametrem dającym wymiar jest człowiek a człowiek potrafi zaskoczyć.

Certyfikat zaświadczający, iż System Zarządzania Jakością w firmie MIDAS, został ustanowiony i należycie wdrożony, a firma stosuje go zgodnie z ze standardem ISO 9001:2015. Pierwszy certyfikat ISO, firma MIDAS uzyskała już w 2003 roku.