Listwa maskująca Volt@ to nowy produkt, który firma Midas wprowadziła do swojej oferty handlowej.

Listwa wykonana jest z twardego PVC, zdobiona metodą tampodruku, a następnie lakierowana. Profil składa się z dwóch części: bazowej oraz dekoracyjnej. Część bazowa listwy posiada specjalne przegrody, które umożliwiają ułożenie różnego rodzaju przewodów (np. instalacja elektryczna, RTV, telefoniczna, komputerowa).

Zadaniem profilu jest uporządkowanie i maskowanie różnego rodzaju okablowania w biurach. Może również spełniać funkcje odbojnicy, montowanej pojedynczo lub podwójnie wewnątrz pomieszczeń.

Listwa posiada podwójny, niezależny i rewolucyjny system montażu oparty na opatentowanej konstrukcji kołka mocującego oraz kleju „wiecznie żywym”, który zachowuje swoje plastyczne właściwości przez cały okres eksploatacji. Po zamontowaniu części bazowej listwy – za pomocą wybranego sposobu montażu – mocujemy część dekoracyjną. Montaż zaczynamy od początku listwy i stopniowo, krok po kroku przesuwamy ręce ku końcowi profilu.. Charakterystycznym dźwiękiem, który towarzyszy tej operacji jest „klik”.

Listwa dostępna jest w metalicznym kolorze szarym i w trzech odcieniach drewnopodobnych.

Wymiary profilu: szerokość 74 mm, wysokość 13 mm, długość 1000 i 2000 mm.