Najmodniejsza w tym sezonie podłoga STEP Fashion.

Najmodniejsza w tym sezonie podłoga STEP Fashion.Specjalnie zaprojektowana podłoga STEP Fashion w 17 nowoczesnych dekorach drewna to hit nadchodzącego sezonu. Podłoga wykonana z najwyższej jakości materiałów, idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.

Podłoga STEP Fashion może z powodzeniem konkurować z tradycyjną podłogą drewnianą, panelami a nawet płytkami ceramicznymi. Jest całkowicie odporna na wodę i wilgoć, można ją stosować w łazienkach i kuchniach. Można na niej tańczyć i uprawiać gimnastykę, doskonale tłumi dźwięki, nie słychać charakterystycznych odgłosów stukania butami. Jest ciepła i przyjemna dla stóp. W odróżnieniu od innych podobnych produktów na rynku, podłoga STEP Fashion jest wykonana z materiałów niepalnych, można ją stosować w pobliżu kominków czy piekarnika. V-fuga dookoła deski bardzo dobrze imituje drewnianą deskę oraz ukrywa niedoskonałości nierównego podłoża.

Podłoga STEP Fashion zadowoli wymagających klientów pod względem użytkowania i estetyki. Dostępna w wersji HOME i COMMERCIAL

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją podłóg.