HISTORIA

Początek działalności firmy MIDAS to rok 1992. Od zawsze, także dziś, założeniem zarządu firmy było i jest stawianie na ludzi, zaufanie oraz współpracę w dążeniu do wspólnego celu – wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

Już w 1994 roku zaproponowano własne produkty – były to listwy przypodłogowe aluminiowe.

Innowacyjne pomysły ludzi tworzących firmę MIDAS doprowadziły do jej szybkiego i dynamicznego rozwoju. Dzięki inwestycjom w ludzki potencjał, a także zgromadzony własny kapitał finansowy, MIDAS tworzy ASPRO-SYSTEM z profesjonalną ofertą dla urzędów, biur i instytucji publicznych, proponując aluminiowe tabliczki informacji wizualnej.

W nowe milenium Firma MIDAS wkroczyła już jako znany w kraju i zagranicą producent systemów aluminiowych . Może pochwalić się szeroką ofertą profili aluminiowych, listew cokołowych oraz, dedykowanym indywidualnie dla odpowiedniej placówki,  jej specyfiki – systemem informacji wizualnej.

Fascynującym nieustannie od lat szerokie grono odbiorców, nowatorskim pomysłem firmy MIDAS jest kolekcja ZIC-ZAC. Z tradycyjnej dekoracji wnętrza mierzonej rozwartością kąta, zaproponowano kreowanie zaokrągleń i falowań.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku zostaje wprowadzony profil ścienny do ceramiki – MORINO. Produkt ten nie jest tylko alternatywą dla dekorów ceramicznych,  wprowadza zupełnie inne, całkiem innowacyjne spojrzenie na dekorowanie.

Inspiracją do poszerzenia oferty o kolekcję EXCLUSIVE∗DESIGN by FORMOSA było piękno i kultura dalekiego wschodu. Naturalne podłogi o niespotykanie egzotycznych kolorach zachwycają swym wyglądem, sprawiając że pomieszczenie w którym je zastosowano stają się jedyne w swoim rodzaju.

Horyzonty dekoratorów wnętrz poszerzyły także mozaiki szklane i kamienne będące kontynuacją EXCLUSIVE∗DESIGN by FORMOSA . Dodatkowym atrybutem dla dekorowania wnętrz pomysłami MIDAS jest system szklanych płytek COMPONER – dla nieograniczonej wyobraźni własnego punktu widzenia, jednoczesnej inspiracji do własnej kompozycji i wysublimowanego gustu. Dekorowanie szkłem i jego wszechstronnym zastosowaniem MIDAS ukazuje także w innej, nie znanej dotąd odsłonie – wprowadzając tafle szklane Formosa 3D.

MIDAS nawiązuje współpracę z brazylijskim potentatem w produkcji ceramiki, firmą PORTOBELLO, stając się jej licencjonowanym przedstawicielem. Wyselekcjonowana, z niespotykanym wzornictwem, kolekcja płytek ceramicznych o doskonałej jakości i najlepszych parametrach technicznych wzbogaca ofertę firmy MIDAS.

Podłogi naturalne, mozaiki, płyty szklane i ceramiczne to już stała oferta firmy MIDAS. Absolutną, kolejną już nowością na rynku staje się podłoga winylowa STEP Fashion SUPER CLIC, ukazana w wielu odsłonach kolorystycznych, z parametrami użytkowania dla domów i instytucji publicznych – stawia to MIDAS na szczycie nowości technicznych a także dekoratorskich i wizjonerskich.

Historię Firmy MIDAS tworzą ludzie z pasją i wizją, wrażliwi na piękno i potrzeby konsumentów. Analiza dokonań pracującego zespołu MIDAS pokazuje że wyprzedził on czas wprowadzając innowacyjne rozwiązania . To nie koniec… firma MIDAS nieustannie wytycza, kreuje i zdobywa. Nie tylko zachwyca się pięknem, ale poprzez oferowane produkty wprowadza rozwiązania i dzieli się nim ze swoimi klientami. Wprowadza trendy w dekorowaniu po to, by wciąż zaskakiwać swoim nowym, dotąd nikomu nie znanym obliczem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z całą firmą MIDAS na naszych stronach internetowych.

Kołek montażowy Prexa - gwarancja prostego montażuPodłoga w wersji EXCLUSIVEOryginalna mozaika dla koneserów naturalnego pięknaWielkoformatowa dekoracja ścienna - COMPONER Współpraca z firmą PortobelloNajmodniejsza w tym sezonie podłoga STEP Fashion.Nowy wymiar szklanych dekoracji do wnętrz