FILOZOFIA

MIDAS to my, ludzie którzy tworzą tą firmę. Krótka i bardzo tajemnicza deklaracja będąca naszą filozofią. Właśnie z niej, z dumą i przyjemnością zaprezentujemy filozofię MIDAS.

∗ Dbamy o Ciebie – nie zmuszamy Cię abyś kupił coś czego nie potrzebujesz.

∗ Dostrzegamy sedno Twojej potrzeby – wystarczy kilka Twoich słów a my wiemy czego szukasz i co jest Ci potrzebne

∗ Składamy obietnicę jakości – jakość to nie tylko nasza oferta handlowa, to także wyspecjalizowana kadra kompetentnych ludzi pracująca nad jakością w każdej materii firmy MIDAS, dlatego obietnica ta ma swoje pokrycie w czynach.

∗ Wizja przedsiębiorstwa – jesteśmy kreatorami i wizjonerami, wyobrażamy sobie przyszłość firmy, jesteśmy świadomi że zawsze można lepiej… dlatego jesteśmy aż tu i będziemy jeszcze dalej.

∗ Posłuchaj nas – nasza wiedza to nasz skarb, ciężko i żmudnie wypracowana dzięki wytrwałości, wierze w ludzi, ich kompetencjom, pomysłom i przekraczaniu barier.

Specjalisci-firmy-midas

∗ Potrafimy słuchać – jeżeli uważasz że można coś poprawić-powiedz nam o tym, umiemy słuchać i chcemy słuchać.

∗ Dbamy o dobre relacje – z pracownikami, klientami, partnerami biznesowymi, zawsze na gruncie uczciwości, wiedzy i doświadczenia.

∗ Potrafimy zarządzać zmianą – cała historia firmy MIDAS to definicja zmiany, dopasowywania się a także szukania rozwiązań, niejednokrotnie z nawozu tego co się nie udało.